Nokta Yazılım Ürünleri

Hastane yönetimi bilgi ve tecrübe işidir.Bunun için iyi bir yazılım gerekir.Klinik ve hastane programları için hemen irtibate geçin.

DiyalizV3

Diyaliz Otomasyonu ile Medula ile eş zamanlı olarak çalışır, anında hasta kayıt ve sevk bilgilerini Medula'ya gönderebilirsiniz. Ve Her şey bu programda elinizin altında..

Yeni Nesil Klinik

Yeni Nesil Klinik Programımız Medula ile eş zamanlı olarak çalışır, anında hasta kayıt,sevk,rapor ve reçete bilgilerini Medula'ya gönderir.E-imzanız ile hızlıca işlem yapmanız için tasarlanmıştır.


Güncelleme İmkanı

Programlarımız; yeni bir ekleme yapıldığında internetten güncellemeyi otomatik oalrak çeker ve uygular.Ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Çoklu Kullanıcı Desteği

Programlarımızı birden fazla bilgisayarda farklı kullanıcılar ile aynı anda kullanabilirsiniz.

Yetki Hakkı

Programlarımızda yetkili kullanıcılarınızdan girerek diğer kullanıcıların erişimlerini sınırlayabilirsiniz.Sadece kendi alanları ile ilgili bölümleri görmelerini sağlayabilirsiniz.

Medula Desteği

Programlarımız medula ile entegre çalışmaktadır.

Yedekleme İmkanı

Programlarımızda verilerin kaybolması ve bilgisayarınıza birşey olması durumunda sorun yaşamamanız için programın yedeğini alma imkanını sunmaktadır.

Raporlama Olanağı

Hasta Kayıtlarını raporlayabilirsiniz. Kurumların raporlarını yapabilirsiniz.Klinik programımızla SGK ya fatura gönderebilirsiniz..