Yazılım Destek

Alanında uzman destek personellerimiz ile sorunlarınıza anında çözüm üretiyoruz.

Destek

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına destek sistemimizi yeniledik. Telefona ek olarak bize daha kolay ulaşabilmeniz, sorunların çok daha hızlı çözüme ulaşabilmesi için yazılımın içerisinde bulunan Servis Menüsünden Destek Talep butonu ile talep oluşturarak bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Destek

Satış sonrası profesyonel destek personelimiz ile yazılımda karşılaştığınız herhangi bir durumda anında iletişime geçebilir.Hızlıca sorunuza yanıt alabilir yada sorununuz var ise çözüme kavuşturabilirsiniz.
Destek personelimize telefon yolu ile yada yazılımlarımızın içerisinde bulunan servis menüsünden talep oluşturarak ulaşabilirsiniz.


Alanında uzman destek personelimiz ve profesyonel teknik altyapımız ile karşılaştığınız tüm sorunları hızlıca çözüme kavuşturuyoruz.
Talep oluşturmanız ve takibini sağlayabilmeniz için yazılımlarmızın içerisinde bulunan "Servis" bölümündeki "Destek Talep" alanını kullanmanız yeterlidir.Nasıl Talep Oluşturabilirim?

Yazılımınızın üst menüsünde bulunan "Servis" menüsünden "Destek Talep" butonu ile talep oluşturma ekranına ulaşabilir sol tarafta bulunan alandan taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Taleplerimi takip edebilir miyim?

Tabii ki. "Servis" menüsünden "Destek Talep" butonu ile açtığınız ekranda hem taleplerinizi oluşturabilir hemde takibini sağlayabilirsiniz.Ayrıca geriye dönük takiplerinizi de bu ekrandan takip edebilirsiniz.