FİRMA YETKİLİLERİNİN DİKKATİNE

 

Sayın Kullanıcımız,

Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği zorunlu belge ve standartlar gereği Diyaliz Bilgi Yönetim Sistemi Aktif listesinde yer alabilmek ve yazılım üretme yetki belgesi sahibi olabilmek için ISO27001 , SPICE 15504 ve Ortak Kriterler (2019) standartlarına sahip olunması gerekmektedir. Sizlere daha güvenli ve kaliteli bir yazılım sunabilmek ve verilerinizin belli standartlarda korunması için kurumumuz ISO27001 ve SPICE 15504 standartları denetimlerini başarıyla geçerek bu belgeleri alan sayılı yazılım firmaları arasında yer almış ve aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Yetki Belgesi alarak Diyaliz Bilgi Yönetim Sistemi ile ilgili olarak yazılım üretme yetkisi sahibi olmuştur.

Kullanmış olduğunuz Mavi Nokta Diyaliz Bilgi Yönetim Sistemi yazılımı bir web sayfası üyeliği olmayıp tamamen size ait bir hasta ve tedavi takip programı olarak geliştirilmiş olup hastaya ve kurumunuza ait tüm bilgiler merkezinizde bulunur ve sizin dışınızda kimse tarafından görüntülenememektedir. Bu kapsamda düşünüldüğünde talep edildiğinde Ön Muhasebe gibi kurumunuza özel verileri programınızdan takip edebilirsiniz. Veya programınızı bir eArşiv olarak kullanabilirsiniz.

Genel olarak düşünüldüğünde Mavi Nokta Diyaliz Bilgi Yönetim Sistemi sadece Medula ve eNabız gönderim programı olmayıp bakanlık ve kurumunuza özel işlemlerin yapıldığı bir Diyaliz otomasyonu olarak hizmet vermektedir. Yeni versiyon ve mobil sürüm çalışmaları devam etmekte olup kısa süre içerisinde hizmetinize sunulacaktır.

Bilindiği üzere firmamız daha önceki yıllarda hizmet bedeli fiyat artışını enflasyon oranı altında belirlemiştir. ( Örnek: 2017’de %5 ) . Oluşan şartlar itibariyle firmamızın belirlediği fiyat politikası sonucu gerek artan enflasyon oranı , gerek Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği zorunlu belge ve standartlar gereği Klinik(HBYS) ve Diyaliz(DBYS) kurumlarımızın Yazılım Geliştirme ve Destek hizmeti fiyatlarında artış sağlanacaktır.

Kurumlarımız değişen hizmet fiyatlarını aşağıdaki linke tıklayarak açılan sayfada Kullanıcı Adı ve Şifre alanına tesis kodlarını girdikten sonra ödeme şeklini seçerek görebilecektir. Ekranda belirtilen tutarlar, KDV dahil hizmet tutarlarınızdır. Ödemelerinizi kredi kartına 3 (Vade Farksız) - 6 - 9 taksitler ile veya Havale seçeneği ile %7 indirimli olarak ödeyebilirsiniz.

Yıllık ödeme yapmak istemeyen kurumlarımız, Aylık veya 3 aylık dönemlerde havale ile ödeme yapabilir. Bu seçenekteki ödeme tiplerimiz aşağıdaki gibidir:

AYLIK             : 350 TL + Kdv

3 AYLIK          : 900 TL + Kdv

NOT: Bu ödeme tipini seçtiğinizde faturanız Aylık veya 3 Aylık bedel üzerinden yıllık olarak kesilecektir. Ödemelerinizi aylık veya 3 aylık dönemlerde yapabilirsiniz.

 

Anlayışınız için Teşekkür Eder , İyi Çalışmalar Dileriz..

 

http://noktayazilim.net/KurumGiris/Login.aspx (Yandaki linki internet tarayıcınıza kopyalayınız)

Açılan ekrandaki kullanıcı adı ve şifre alanına tesis kodunuz girilecektir.